3700eOlen tässä listannut 3700 € vippejä.

Kaikkein edullisimman 3700e vipin saat Etua.fi:ltä, jossa on aikaa maksuun 1 vuosi ja 200 euron kokonaiskulut. Toisena on Freedom vuoden laina-ajalla ja 224 € yhteiskuluilla. Kolmantena Etua.fi, johon saat kaksi vuotta maksuaikaa ja kulut yhteensä 404 euroa.

Jos haluat vertailla vippejä itse, niin napsauta nuolista. Vippiyritys-sarakkeesta pääset tekemääni arvosteluun sekä siirtymään vippiin.

Vippivertailu

VippiyritysIkäraja
(vuosi)
Laina-aika
(vuosi)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi201123253900
Etua.fi202241714104
Etua.fi203361194284
Etua.fi20448944512
Etua.fi20560794740
Etua.fi20672694968
Etua.fi20784615124
Etua.fi20896565376
Freedom Rahoitus201123273924
Freedom Rahoitus202241724128
Freedom Rahoitus203361214356
Freedom Rahoitus20448964608
Freedom Rahoitus20560804800
Freedom Rahoitus20672705040
Freedom Rahoitus20784635292
Freedom Rahoitus20896585568
Freedom Rahoitus2010120516120

Sivun muokkaukset

15.3.2015: Päivitetty vertailua

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.