300eTästä löydät luettelon 300 euron vipeistä.

Kaikista halvin 300e vippi on Vivus ja Limiitti, jotka saat ihan ilmaiseksi, mutta silloin sinun täytyy olla uusi asiakas. Toisena on Credit24, jossa aikaa maksuun on 30 päivää ja kuluja tulee 10,25 €. Kolmas on Credit24, jossa maksuaika on kaksi kuukautta ja kulut 18,16 €.

Sinulla on mahdollisuus itse vertailla vippejä, kun napsautat nuolista. Vippipaikka-sarakkeen kautta pääset minun arvosteluun sekä hakemaan vippiä.

Vippiluettelo

VippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301310.25310.25
Credit2419602159.08318.16
Credit2419903108.69326.07
Credit2419120483.49333.96
Credit2419150572.28361.40
Euro2421451356.70356.70
Everyday21451345.00345.00
Halino223601229.00348.00
Laina.fi20602178.46356.93
Lainasto21451412.50412.50
Limiitti22451345.00345.00
Limiitti *22451300.00300.00
Luottoraha20301357.01357.01
Omalaina223601229.00348.00
Pikavippi.fi181841375.00375.00
Vivus20301345.00345.00
Vivus *20301300.00300.00

* uudet vippaajat

Sivun muokkaukset

15.12.2015: Lainaston ja Euro24:n tiedot listalle
5.9.2015: Muutettu vertailua
4.2.2015: Pikavippi.fi luetteloon

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Yksi kommentti, kokemus tai keskustelu

  • 25.9.2015 klo 15:38

    tarvitsen vippiä autoon

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.