2300eTein tähän listauksen 2300 € vipeistä.

Edullisimman 2300e vipin saat Etua.fi:n kautta, jossa on 124 euron kokonaiskulut sekä laina-aikaa saat yhden vuoden. Seuraavana on Freedom Rahoitus, johon tulee kuluja 136 € ja maksuaika on yksi vuosi. Kolmas on Lendo, johon saat aikaa maksuun vuoden ja kulut yhteensä 136 euroa.

Painamalla kolmioista voit itse vertailla vippejä. Vippipaikan kohdan kautta pääset siirtymään vippiin ja lukemaan arvosteluni vippipaikasta.

Vippilistaus

VippipaikkaIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204619.462477.84
Credit24191806426.152556.90
Credit24192408329.512636.08
Credit241930010271.602716.00
Credit241936012233.052796.60
Etua.fi2236012202.002424.00
Etua.fi2272024106.002544.00
Etua.fi2210803674.002664.00
Freedom Rahoitus2036012203.002436.00
Freedom Rahoitus2072024107.002568.00
Freedom Rahoitus2010803675.002700.00
Halino2236012221.002652.00
Halino2272024125.003000.00
Halino2210803693.003348.00
Omalaina2236012205.002460.00
Omalaina2272024109.002616.00
Omalaina2210803677.002772.00
Lendo2036012203.002436.00
Lendo2072024107.002568.00
Lendo2010803675.002700.00

Sivun muokkaukset

5.10.2015: Muokattu luetteloa
13.2.2015: Vippilistausta päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.