18000eTälle sivulle olen esitellyt 18000 € vippejä.

Halvin 18000e vippi on kokonaishinnaltaan 18984 euroa, joten kuluja on siinä 984 euroa, Etua tarjoaa sen. Toiseksi edullisimman saat Freedomin kautta, jossa yhteiskulut ovat 1092 € ja maksuaika yhden vuoden. Seuraavana on Etua, johon saat aikaa 2 vuotta sekä 1944 euron kokonaiskulut.

Alapuolelta nuolien kohdalta pystyt itse vertailemaan vippejä.

Vippiluettelo

VippipalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(määrä)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112158218984
Etua.fi2022483119944
Etua.fi2033658120916
Etua.fi2044845721936
Etua.fi2056038222920
Etua.fi2067233323976
Etua.fi2089627326208
Etua.fi201012023828560
Etua.fi201214421530960
Freedom Rahoitus20112159119092
Freedom Rahoitus2022483920136
Freedom Rahoitus2033658921204
Freedom Rahoitus2044846522320
Freedom Rahoitus2056039123460
Freedom Rahoitus2067234324696
Freedom Rahoitus2089628327168
Freedom Rahoitus201012024829760
Freedom Rahoitus201214422632544

Sivun muokkaukset

10.5.2015: Vertailua päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.