15000eOlen tähän tehnyt 15000 € vippivertailun.

Edullisimman 15000e vipin saat kokonaiskuluiltaan 828 euroon ja maksuaika on 12 kuukautta, saat sen Etualta. Toisena tulee Freedom yhden vuoden laina-ajalla sekä kuluja yhteensä 912 €. Kolmantena on Etua, jossa laina-aika kaksi vuotta ja yhteiskulut 1608 euroa.

Alla on luettelo vipeistä ja vasemmasta laidasta pääset arvosteluun sekä vippiin.

Vippiluettelo

VippiyhtiöIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(määrä)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi20112131915828
Etua.fi2022469216608
Etua.fi2033648417424
Etua.fi2044838018240
Etua.fi2056031919140
Etua.fi2067227820016
Etua.fi2089622821888
Etua.fi201012019823760
Etua.fi201214417925776
Freedom Rahoitus20112132615912
Freedom Rahoitus2022469916776
Freedom Rahoitus2033649117676
Freedom Rahoitus2044838818624
Freedom Rahoitus2056032619560
Freedom Rahoitus2067228620592
Freedom Rahoitus2089623622656
Freedom Rahoitus201012020724840
Freedom Rahoitus201214418827072

Sivun muokkaukset

2.5.2015: Listausta päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.