1400eTästä löydät luettelon 1400 euron vipeistä.

Kaikkein edullisin 1400e vippi on Credit24, jossa on maksuaikaa pari kuukautta sekä yhteiskulut 66,96 €. Toisena tulee Lendo, jossa on laina-aika yksi vuosi ja kulut 76 euroa. Kolmas on Etua, johon saat aikaa yhden vuoden sekä kokonaiskuluja on 76 €.

Vippipaikan sarakkeesta kautta pääset hakemaan vipin sekä lukemaan arvosteluni. Nuolista voit itse muuttaa vippien järjestystä.

Vippilistaus

VippipaikkaIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419602733.481466.96
Credit24191204380.681522.72
Credit24191806263.181579.08
Credit24192408204.491635.92
Credit241930010169.291692.90
Credit241936012145.851750.20
Etua.fi2036012123.001476.00
Etua.fi207202465.001560.00
Everyday214511610.001610.00
Freedom Rahoitus2036012124.001488.00
Freedom Rahoitus207202465.001560.00
Halino2236012135.001620.00
Laina.fi202709196.0281764.26
Lendo2036012123.001476.00
Lendo207202465.001560.00
Limiitti224511610.001610.00
Omalaina223601135.001620.00
Vivus203011610.001610.00

Sivun muokkaukset

25.7.2015: Muokattu listausta
3.1.2015: Vertailuun OmaLaina

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.