13000eTällä sivulla on listattu 13000 euron vipit.

Edullisimman 13000e vipin saat Etuan kautta, jossa on laina-aika yksi vuosi ja kokonaiskulut 716 €. Toisena tulee Freedom Rahoitus yhden vuoden maksuajalla sekä kuluja on 788 euroa. Kolmantena on Etua, johon saat aikaa maksuun kaksi vuotta ja yhteiskulut on 1400 €.

Nuolia napsauttamalla voit muuttaa luettelon järjestystä.

Vippilistaus

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(kpl)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi20112114313716
Etua.fi2022460014400
Etua.fi2033641915084
Etua.fi2044833015840
Etua.fi2056027616560
Etua.fi2067224117352
Etua.fi2089619718912
Etua.fi201012017220640
Etua.fi201214415522320
Freedom Rahoitus20112114913788
Freedom Rahoitus2022460614544
Freedom Rahoitus2033642615336
Freedom Rahoitus2044833616128
Freedom Rahoitus2056028316980
Freedom Rahoitus2067224717784
Freedom Rahoitus2089620419584
Freedom Rahoitus201012017921480
Freedom Rahoitus201214416323472

Sivun muokkaukset

27.4.2015: Vertailua päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.