VipitOlen tähän kerännyt kaikki vipit, jotka saat nopeasti netistä.

Painamalla nuolista voit muuttaa järjestystä vaikkapa summan mukaan. Vippiyritys-sarakkeesta pääset vipin esittelyyn tai suoraan lainahakemukseen.

Vippilistaus

VippiyritysIkäraja
vuotta
Summa
min. €
Summa
max. €
Credit2419503000
Etua.fi2050035000
Everyday21202000
Freedom Rahoitus2050030000
Halino221003000
Laina.fi20502500
Limiitti22502000
Nopsalaina205006000
OmaLaina2010015000
Ostosraha204002500
Pikavippi.fi18100300
Rahalaitos2050030000
Tarjouslaina185010000
Vivus20102000

Sivun muokkaukset

14.10.2014: Päivitetty luetteloon mm. Tarjouslaina, Vivus, Halino ja Collector

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

2 arvostelua, kokemusta tai kommenttia

  • 9.4.2013 klo 15:59

    Voisit varmaan joskus päivittää sivua ja laittaa kaikki olemassaolevat yritykset listaan.

  • 16.4.2013 klo 12:41

    Kiitos palautteesta. Yritän saada loputkin kulutusluotot listattua.

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.