8500eTässä olen tehnyt 8500 € vippivertailun.

Edullisin 8500e vippi on Etua.fi yhden vuoden laina-ajalla ja 464 euron kokonaiskuluilla. Toiseksi halvimman saat Freedomin kautta, johon saat aikaa maksuun 12 kuukautta sekä kuluja on 512 €. Kolmas on Etua.fi, jossa on maksuaikaa kaksi vuotta ja yhteiskulut ovat 908 euroa.

Vippiyhtiön kohdalta pääset arvosteluun ja hakemaan vippiä.

Vippilistaus

VippiyhtiöIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(erää)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi201127478964
Etua.fi202243929408
Etua.fi203362749864
Etua.fi2044821610368
Etua.fi2056018110860
Etua.fi2067215711304
Etua.fi2078414111844
Etua.fi2089612912384
Etua.fi20910812012960
Etua.fi201012011213440
Freedom Rahoitus201127519012
Freedom Rahoitus202243969504
Freedom Rahoitus2033627810008
Freedom Rahoitus2044822010560
Freedom Rahoitus2056018511100
Freedom Rahoitus2067216211664
Freedom Rahoitus2078414612264
Freedom Rahoitus2089613412864
Freedom Rahoitus20910812413392
Freedom Rahoitus201012011714040

Sivun muokkaukset

13.4.2015: Listausta päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.