800eOlen tähän tehnyt luettelon 800 euron vipeistä.

Kaikista edullisimman 800e vipin saat Credit24:lta, johon saat aikaa 30 vuorokautta ja kuluja on 28 €. Toisessa on laina-aika 60 päivää sekä kokonaiskulut 47,82 euroa. Kolmannessa on maksuaika kolme kuukautta ja yhteiskuluja 68,32 €.

Vippiyrityksen sarakkeesta pääset arvostelusivulle sekä hakemaan vippiä.

Vippivertailu

VippiyritysIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301828.00828.00
Credit2419602423.91847.82
Credit2419903289.44868.32
Credit24191204222.17888.68
Credit24191505181.84909.20
Everyday21451920.00920.00
Freedom Rahoitus203651271.00852.00
Halino223651277.00924.00
Halino227202443.001032.00
Lainasto21451920.00920.00
Lendo203651271.00852.00
Limiitti22451920.00920.00
Ostosraha203651282.51990.04
Ostosraha205401860.201083.59
Ostosraha207202448.761169.95
Vivus20301920.00920.00
Zmarta203651277.00924.00

Sivun muokkaukset

21.1.2016: Zmarta ja Lendo vertailuun.
12.7.2015: Muutettu luetteloa
23.12.2014: Listalle Ostosrahan tiedot

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.