700eTässä on 700 euron vipit vertailussa.

Halvimman 700e vipin saat Credit24:lta 30 vuorokauden laina-ajalla ja 22,26 € yhteiskuluilla. Toisessa on laina-aika 60 päivää sekä kuluja yhteensä 37,30 euroa. Kolmantena on Freedom Rahoitus ja Lendo, joissa on maksuaikaa 1 vuosi ja yhteiskulut 44 €. Seuraavassa on maksut yhteensä 752,79 € eli kokonaiskuluja on 52,79 €.

Vippipalvelun kohdalta pääset arvosteluun ja vipin hakuun.

Vippiluettelo

VippipalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301722.26722.26
Credit2419602368.65737.30
Credit2419903250.93752.79
Credit24191204192.11768.44
Credit24191505156.81784.05
Everyday21451805.00805.00
Freedom Rahoitus203651262.00744.00
Halino223601267.00804.00
Laina.fi201505171.07855.36
Lainasto21451805.00805.00
Lendo203651262.00744.00
Limiitti22451805.00805.00
Vivus20301805.00805.00

Sivun muokkaukset

19.1.2016: Luetteloon Lendon ja Freedon Rahoituksen tiedot
10.7.2015: Listausta päivitetty
17.12.2014: Vertailuun Laina.fi

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.