7000eOlen tähän tehnyt luettelon 7000 € vipeistä.

Edullisimman 7000e vipin saat Etualta, jossa on 380 euron kulut ja maksuaikaa yksi vuosi. Toisessa on yhteiskulut 428 € ja laina-aikaa saat yhden vuoden, sen tarjoaa Freedom. Kolmanneksi halvin on Etua.fi kahden vuoden maksuajalla ja kokonaiskulut ovat 752 euroa.

Vippipaikan kohdalta pääset siirtymään vippiin sekä lukemaan minun arvosteluni.

Vippilistaus

VippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi201126157380
Etua.fi202243237752
Etua.fi203362268136
Etua.fi204481788544
Etua.fi205601498940
Etua.fi206721309360
Etua.fi207841169744
Etua.fi2089610610176
Etua.fi2091089910692
Freedom Rahoitus201126197428
Freedom Rahoitus202243267824
Freedom Rahoitus203362298244
Freedom Rahoitus204481818688
Freedom Rahoitus205601529120
Freedom Rahoitus206721339576
Freedom Rahoitus2078412010080
Freedom Rahoitus2089611010560
Freedom Rahoitus20910810211016

Sivun muokkaukset

7.4.2015: Listausta muutettu

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.