600eOlen tähän tehnyt 600 euron vippivertailun.

Halvimman 600e vipin saat Credit24:lta, jossa maksuaika on yksi kuukausi ja kokonaiskuluja on 20,73 €. Toisessa on aikaa maksamiseen kaksi kuukautta sekä kulut yhteensä 34,90 euroa. Seuraavassa on laina-aika kolme kuukautta ja yhteiskulujen osuus 49,32 €.

Luettelon vasemmasta sarakkeesta pääset vipin arvosteluun sekä hakemaan sitä.

Vippilistaus

VippiyhtiöIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301620.73620.73
Credit2419602317.45634.90
Credit2419903216.44649.32
Credit24191204165.97663.88
Credit24191505135.71678.55
Everyday21451690.00690.00
Halino223601258.00696.00
Lainasto21451690.00690.00
Lendo203651253.00636.00
Limiitti22451690.00690.00
Luottoraha20301714.02714.02
OmaLaina223651258.00696.00
Ostosraha203651261.84741.97
Vivus20301690.00690.00

Sivun muokkaukset

8.1.2016: Luetteloon Luottoraha ja Lendo
8.7.2015: Limiitin tiedot listalle
15.12.2014: Vertailuun Ostosraha sekä Omalaina

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.