6000eTähän olen vertaillut 6000 euron vipit.

Kaikkein edullisin 6000e vippi on Etua.fi, jossa on kulut yhteensä 324 € ja maksuaikaa yksi vuosi. Sen jälkeen tulee Freedom Rahoitus yhden vuoden laina-ajalla ja yhteiskulut ovat 360 euroa. Sitten on Etua.fi, johon saat kaksi vuotta aikaa ja kokonaiskuluja on 648 €.

Voit siirtyä arvosteluun ja vippiin Vippipalvelu-sarakkeen kautta.

Vippivertailu

VippipalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi201125276324
Etua.fi202242776648
Etua.fi203361946984
Etua.fi204481527296
Etua.fi205601277620
Etua.fi206721117992
Etua.fi207841008400
Etua.fi20896918736
Freedom Rahoitus201125306360
Freedom Rahoitus202242806720
Freedom Rahoitus203361967056
Freedom Rahoitus204481557440
Freedom Rahoitus205601307800
Freedom Rahoitus206721148208
Freedom Rahoitus207841038652
Freedom Rahoitus20896949024
Lendo201125296348
Lendo202242786672
Lendo203361957020
Lendo204481547392
Lendo205601297740
Lendo206721138136
Lendo207841018484
Lendo20896938928
Rahalaitos202242796696
Rahalaitos203361967056
Rahalaitos204481557440
Rahalaitos205601307800
Rahalaitos206721148208
Rahalaitos207841028568
Rahalaitos20896949024
Rahalaitos209108879396

Sivun muokkaukset

2.7.2016: Lisätty Rahalaitoksen ja lendon tiedot
2.4.2015: Listausta päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.