5500eTässä on listattu 5500 € vippejä.

Halvin 5500e vippi on Etua.fi yhden vuoden laina-ajalla ja 308 euron yhteiskuluilla. Toisena tulee Freedom Rahoitus, jossa aikaa maksuun 12 kuukautta ja kulut ovat yhteensä 332 €. Kolmanneksi edullisimman saat Etua.fi:stä, johon saat maksuaikaa kaksi vuotta ja kokonaiskulut ovat 596 euroa.

Sinulla on mahdollisuus itse vertailla vippejä painamalla kolmioiden kohdalta.

Vippilistaus

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi201124845808
Etua.fi202242546096
Etua.fi203361776372
Etua.fi204481396672
Etua.fi205601177020
Etua.fi206721027344
Etua.fi20784917644
Etua.fi20896837968
Etua.fi209108778316
Etua.fi2010120738760
Freedom Rahoitus201124865832
Freedom Rahoitus202242566144
Freedom Rahoitus203361806480
Freedom Rahoitus204481426816
Freedom Rahoitus205601207200
Freedom Rahoitus206721057560
Freedom Rahoitus20784947896
Freedom Rahoitus20896868256
Freedom Rahoitus209108808640
Freedom Rahoitus2010120769120
Lendo201125296348
Lendo202242556120
Lendo203361796444
Lendo204481416768
Lendo205601187080
Lendo206721037416
Lendo20784937812
Lendo20896858160
Lendo209108798532
Lendo2010120748880

Sivun muokkaukset

29.6.2016: Lendon tiedot vertailuun
31.3.2015: Luetteloa päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.