500eOlen vertaillut tässä 500 euron vipit.

Halvin 500e vippi on Limiitti, jossa ei ole mitään kuluja, mutta sinun täytyy olla uusi asiakas. Sitten on Credit24, jossa on kokonaiskulut ovat 18,46 € sekä laina-aika 1 kuukausi. Seuraavaksi edullisin on Freedom Rahoitus, johon saat aikaa yhden vuoden ja kuluja on yhteensä 28 euroa. Neljännessa on yhteiskulut 31,76 € sekä maksuaikaa saat 2 kuukautta.

Pystyt itse vertailemaan vippejä, kun painat nuolista. Vippipaikka-sarakkeesta pääset tarkempaan arvosteluun sekä hakemaan vippiä.

Vippivertailu

VippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301518.46518.46
Credit2419602265.88531.76
Credit2419903181.79545.37
Credit24191204139.76559.04
Credit24191505114.58572.90
Euro2421451594.50594.50
Everyday21451575.00575.00
Freedom Rahoitus20360144.00528.00
Halino223601248.00576.00
Lainasto21451575.00575.00
Limiitti22451575.00575.00
Limiitti *22451500.00500.00
Luottoraha20301595.01595.01
OmaLaina223601248.00576.00
Vivus20301575.00575.00

* uusille käyttäjille

Sivun muokkaukset

8.12.2015: Luottorahan ja Limiitin tiedot vertailuun
3.7.2015: Päivitetty listausta
11.12.2014: Luetteloon Omalaina sekä Freedom

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.