4200eOlen tähän vertaillut 4200 euron vippejä.

Kaikista halvin 4200e vippi on Etua.fi, johon saat maksuaikaa 12 kuukautta ja kulut ovat yhteensä 228 €. Seuraavana on Freedom Rahoitus, jonka kokonaiskulut ovat 252 euroa. Sitten Etua.fi kahden vuoden laina-ajalla ja 456 € yhteiskuluilla.

Vippiyritys-kohdasta pääset minun tekemään arvosteluun sekä hakemaan vippiä. Napsauttamalla nuolista voit muuttaa itse järjestystä.

Vippiluettelo

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(erää)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi201123694428
Etua.fi202241944656
Etua.fi203361364896
Etua.fi204481075136
Etua.fi20560895340
Etua.fi20672785616
Etua.fi20784705880
Etua.fi20896646144
Freedom Rahoitus201123714452
Freedom Rahoitus202241964704
Freedom Rahoitus203361384968
Freedom Rahoitus204481095232
Freedom Rahoitus20560915460
Freedom Rahoitus20672805760
Freedom Rahoitus20784726048
Freedom Rahoitus20896666336

Sivun muokkaukset

23.3.2015: Päivitetty luetteloa

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.