3600eTässä on listaus 3600 euron vipeistä.

Kaikista halvin 3600e vippi on Etua.fi, johon tulee maksuaikaa yksi vuosi ja yhteiskulut ovat 192 €. Sitten on Freedom Rahoitus vuoden laina-ajalla ja kulut yhteensä 216 euroa. Seuraavana on Etua.fi, jossa on aikaa kaksi vuotta ja 384 € kokonaiskuluja.

Painamalla kolmioista voit itse muuttaa listauksen järjestystä. Vippipaikka-sarakkeen kautta pääset arvosteluun ja hakemaan vippiä.

Vippilistaus

VippipaikkaIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(kpl)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi201123163792
Etua.fi202241663984
Etua.fi203361164176
Etua.fi20448914368
Etua.fi20560764560
Etua.fi20672674824
Etua.fi20784605040
Etua.fi20896555280
Freedom Rahoitus201123183816
Freedom Rahoitus202241684032
Freedom Rahoitus203361184248
Freedom Rahoitus20448934464
Freedom Rahoitus20560784680
Freedom Rahoitus20672694968
Freedom Rahoitus20784625208
Freedom Rahoitus20896575472
Freedom Rahoitus2010120506000

Sivun muokkaukset

10.3.2015: Päivitetty vertailua

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.