35000eOlen tähän tehnyt 35000 euron vippivertailun.

Edullisimmassa 35000e vipissä on maksuaika 12 kuukautta sekä kokonaiskulut ovat 1924 €. Toisessa on maksut yhteensä 38760 euroa, joten yhteiskuluiksi tulee 3760 €. Seuraavassa on laina-aikaa 3 vuotta ja kulut yhteensä 5644 €.

Listauksen vasemmasta sarakkeesta voit siirtyä arvosteluuni sekä vippiin.

Vippivertailu

VippiyhtiöIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vuotta)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi20112307736924
Etua.fi20224161538760
Etua.fi20336112940644
Etua.fi2044888842624
Etua.fi2056074444640
Etua.fi2067264846656
Etua.fi2089653150976
Etua.fi201012046355560
Etua.fi201214441860192

Sivun muokkaukset

18.6.2015: Luetteloa päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.