3400eOlen tähän listannut 3400 euron vipit.

Kaikkein edullisin 3400e vippi on Etua.fi, jossa yhteiskuluja on 188 € ja aikaa saat yhden vuoden. Toiseksi halvin on Freedom Rahoitus, johon maksuaikaa saat myös 12 kuukautta ja kulut yhteensä 200 euroa. Kolmantena on Etua.fi kahden vuoden laina-ajalla ja 368 € kokonaiskuluilla.

Voit itse järjestellä vippejä painamalla nuolista. Vippipalvelu-sarakkeesta pääset arvosteluun sekä hakemaan vippiä.

Vippivertailu

VippipalveluIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi201122993588
Etua.fi202241573768
Etua.fi203361103960
Etua.fi20448864128
Etua.fi20560724320
Etua.fi20672634536
Etua.fi20784564704
Etua.fi20896524992
Freedom Rahoitus201123003600
Freedom Rahoitus202241583792
Freedom Rahoitus203361113996
Freedom Rahoitus20448884224
Freedom Rahoitus20560744440
Freedom Rahoitus20672654680
Freedom Rahoitus20784584872
Freedom Rahoitus20896535088
Freedom Rahoitus2010120475640

Sivun muokkaukset

5.3.2015: Muokattu vertailua

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.