3300eOlen tähän vertaillut 3300 euron vippejä.

Halvimman 3300e vipin saat Etua.fi:ltä, jossa on kokonaiskulut 180 € ja maksuaika 12 kuukautta. Seuraavaksi edullisimman saat Freedom Rahoitukselta vuoden laina-ajalla ja kulut yhteensä 204 euroa. Kolmas on Etua.fi, johon aikaa saat kaksi vuotta ja yhteiskulut ovat 348 €.

Vippiyritys-sarakkeen kautta pääset katsomaan arvostelun ja hakemaan vippiä. Sinulla on myös itsellä mahdollisuus vertailla vippejä, kun painat nuolista.

Vippilistaus

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(kpl)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi201122903480
Etua.fi202241523648
Etua.fi203361063816
Etua.fi20448844032
Etua.fi20560704200
Etua.fi20672614392
Etua.fi20784554620
Etua.fi20896504800
Freedom Rahoitus201122923504
Freedom Rahoitus202241543696
Freedom Rahoitus203361083888
Freedom Rahoitus20448854080
Freedom Rahoitus20560724320
Freedom Rahoitus20672634536
Freedom Rahoitus20784574788
Freedom Rahoitus20896524992
Freedom Rahoitus2010120455400

Sivun muokkaukset

3.3.2015: Muokattu listausta

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.