32000eTässä olen tehnyt vertailun 32000 euron vipeistä.

Halvimman 32000e vipin saat, kun laina-aika on yhden vuoden sekä kokonaiskulut 1756 €. Toisessa on maksut kokonaisuudessaan 35448 euroa, joten kuluja tulee maksettavaksi 3448 €. Kolmannessa on yhteiskulut 5188 € ja maksuaika kaksi vuotta.

Painamalla alapuolen nuolista voit itse vertailla vippejä.

Vippivertailu

VippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vuotta)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112281333756
Etua.fi20224147735448
Etua.fi20336103337188
Etua.fi2044881238976
Etua.fi2056068040800
Etua.fi2067259342696
Etua.fi2089648646656
Etua.fi201012042350760
Etua.fi201214438255008

Sivun muokkaukset

10.6.2015: Muokattu vertailua

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.