2900eTässä on luettelossa 2900 euron vipit.

Kaikista edullisin 2900e vippi on Credit24, jossa on maksuaikaa kaksi kuukautta ja kokonaiskulut 116,18 €. Seuraavaksi halvimman saat Etua.fi:lta, johon saat aikaa maksamiseen yhden vuoden sekä yhteiskuluja tulee 1060 euroa. Kolmantena on Freedom Rahoitus vuoden laina-ajalla ja 172 € kuluilla.

Vippipalvelu-sarakkeesta pääset vippiin ja katsomaan arvostelun. Nuolista napsauttamalla voit itse vertailla vippejä.

Vippilistaus

VippipalveluIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24196021508.093016.18
Credit24191204776.383105.52
Credit24191806532.683196.08
Credit24192408410.823286.56
Credit241930010337.813378.10
Credit241936012289.143469.68
Credit241954018208.243748.32
Credit241972024168.054033.20
Etua.fi2236012255.003060.00
Etua.fi2272024134.003216.00
Etua.fi2210803694.003384.00
Freedom Rahoitus2036012256.003072.00
Freedom Rahoitus2072024135.003240.00
Freedom Rahoitus2010803695.003420.00
Halino2236012279.003348.00
Halino2272024157.003768.00
Halino22108036118.004248.00
Lendo2036012256.003072.00
Lendo2072024134.003216.00
Lendo2010803694.003384.00
Omalaina2236012259.003108.00
Omalaina2272024138.003312.00
Omalaina2210803698.003528.00

Sivun muokkaukset

11.9.2016: Lendon tiedot luetteloon
25.2.2015: Muutettu vertailua

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.