2800eTässä on listattu 2800 € vippejä.

Halvimman 2800e vipin saat Credit24:lta, jossa on laina-aika kaksi kuukautta ja 113,40 euron yhteiskulut. Toisena on Etua.fi vuoden maksuajalla ja 152 € kokonaiskuluilla. Kolmantena on Freedom Rahoitus, johon saat aikaa maksuun yhden vuoden ja kulut yhteensä 164 euroa.

Voit itse muuttaa listauksen järjestystä painamalla nuolista. Vippiyrityksen sarakkeesta pääset hakemaan vipin ja lukemaan kirjoittamani arvostelun.

Vippiluettelo

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24196021456.702913.40
Credit24191204750.123000.48
Credit24191806514.793088.74
Credit24192408397.243177.92
Credit241930010326.743267.40
Credit241936012279.763357.12
Credit241954018201.673630.06
Credit241972024162.863908.64
Etua.fi2036012246.002952.00
Etua.fi2072024129.003096.00
Etua.fi2010803690.003240.00
Freedom Rahoitus2036012247.002964.00
Freedom Rahoitus2072024131.003144.00
Freedom Rahoitus2010803692.003312.00
Halino2236012269.003228.00
Halino2272024152.003648.00
Halino22108036114.004104.00
Omalaina2236012250.003000.00
Omalaina2272024133.003192.00
Omalaina2210803694.003384.00
Zmarta2036012247.002964.00
Zmarta2072024130.003120.00
Zmarta2010803691.003276.00

Sivun muokkaukset

7.9.2016: Zmarta listaukseen
23.2.2015: Luetteloa muutettu

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.