28000eTälle sivulle tein esittelyn 28000 € vipeistä.

Halvimmassa 28000e vipissä on maksut yhteensä 29544 euroa sekä aikaa maksamiselle saat yhden vuoden. Toisena on Freedom, johon saat maksuaikaa 12 kuukautta ja kuluja tulee maksettavaksi 1700 €. Seuraavana on Etua, jonka yhteiskulut ovat 3008 € sekä laina-aika kaksi vuotta.

Listauksessa pystyt itse muuttamaan vippien järjestystä painamalla nuolien kohdalta.

Vippilistaus

VippipaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(v)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112246229544
Etua.fi20224129231008
Etua.fi2033690332508
Etua.fi2044871034080
Etua.fi2056059535700
Etua.fi2067251937368
Etua.fi2089642540800
Etua.fi201012037044400
Etua.fi201214433548240
Freedom Rahoitus20112247529700
Freedom Rahoitus20224130531320
Freedom Rahoitus2033691733012
Freedom Rahoitus2044872434752
Freedom Rahoitus2056060936540
Freedom Rahoitus2067253338376
Freedom Rahoitus2089644042240
Freedom Rahoitus201012038646320
Freedom Rahoitus201214435150544

Sivun muokkaukset

1.6.2015: Päivitetty luetteloa

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.