2700eTästä löydät vertailun 2700 euron vipeistä.

Halvin 2700e vippi on Credit24, jossa maksuaika on 60 päivää ja kulut yhteensä 109,82 €. Toisena on Etua, jonka laina-aika on yhden vuoden ja yhteiskulut 144 euroa. Kolmas on Freedom Rahoitus myöskin vuoden maksuajalla ja 168 € kokonaiskuluilla.

Jos haluat itse muuttaa vertailun järjestystä, niin napsauta kolmioista. Vippipaikka-sarakkeen kautta pääset lukemaan arvosteluni ja hakemaan vipin.

Vippivertailu

VippipaikkaIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24196021404.912809.82
Credit24191204723.872895.48
Credit24191806497.092982.54
Credit24192408383.703069.60
Credit241930010315.703157.00
Credit241936012270.403244.80
Credit241954018195.103511.80
Credit241972024157.683784.32
Etua.fi2036012237.002844.00
Etua.fi2072024125.003000.00
Etua.fi2010803687.003132.00
Freedom Rahoitus2036012239.002868.00
Freedom Rahoitus2072024126.003024.00
Freedom Rahoitus2010803688.003168.00
Halino2236012260.003120.00
Halino2272024147.003528.00
Halino22108036110.003960.00
Lendo2036012238.002856.00
Lendo2072024125.003000.00
Lendo2010803688.003168.00
Omalaina2236012241.002892.00
Omalaina2272024128.003072.00
Omalaina2210803691.003276.00
Zmarta2036012238.002856.00
Zmarta2072024125.003000.00
Zmarta2010803688.003168.00

Sivun muokkaukset

10.8.2016: Zmarta ja Lendo luetteloon
21.2.2015: Listausta muokattu

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.