27000eTässä olen tehnyt 27000 euron vippivertailun.

Edullisimman 27000e vipin saat, kun kokonaismaksu on 28488 €, jolloin yhteiskuluiksi tulee 1488 €. Toiseksi halvimman saat Freedom Rahoituksen kautta, jossa maksuja on yhteensä 28632 euroa eli kuluja on 1632 €. Kolmannessa on kokonaiskulut 2904 € ja aikaa saat 2 vuotta.

Alta näet luottelon vipeistä ja vasemmasta sarakkeesta pääset vippiin sekä arvosteluun.

Vippiluettelo

VippiyhtiöIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vuotta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi20112237428488
Etua.fi20224124629904
Etua.fi2033687131356
Etua.fi2044868532880
Etua.fi2056057434440
Etua.fi2067250036000
Etua.fi2089641039360
Etua.fi201012035742840
Etua.fi201214432346512
Freedom Rahoitus20112238628632
Freedom Rahoitus20224125830192
Freedom Rahoitus2033688431824
Freedom Rahoitus2044869833504
Freedom Rahoitus2056058735220
Freedom Rahoitus2067251437008
Freedom Rahoitus2089642440704
Freedom Rahoitus201012037244640
Freedom Rahoitus201214433848672

Sivun muokkaukset

29.5.2015: Vertailua muokattu

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.