26000eTähän olen luetellut 26000 € vippejä.

Halvimman 26000e vipin saat yhteiskuluiltaan 1432 euroon sekä aikaa maksamiselle saat yhden vuoden. Toisessa on kokonaiskulut yhteensä 1576 € ja sen saat Freedomilta. Sitten on Etua.fi, jonka kulut on yhteensä 2800 euroa sekä laina-aika on kaksi vuotta.

Vertailun vasemmasta sarakkeesta pääset hakemaan vippiä sekä lukemaan tekemäni arvostelun.

Vippivertailu

VippipalveluIkäraja
(vuosi)
Maksuaika
(vuosi)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112228627432
Etua.fi20224120028800
Etua.fi2033683930204
Etua.fi2044865931632
Etua.fi2056055233120
Etua.fi2067248234704
Etua.fi2089639537920
Etua.fi201012034441280
Etua.fi201214431144784
Freedom Rahoitus20112229827576
Freedom Rahoitus20224121229088
Freedom Rahoitus2033685130636
Freedom Rahoitus2044867232256
Freedom Rahoitus2056056533900
Freedom Rahoitus2067249535640
Freedom Rahoitus2089640839168
Freedom Rahoitus201012035842960
Freedom Rahoitus201214432646944

Sivun muokkaukset

27.5.2015: Muutettu listausta

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.