2200eTästä löydät 2200 euron vippivertailun.

Kaikista halvin 2200e vippi on Etua.fi, jossa on maksuaikaa yksi vuosi ja kokonaiskulut yhteensä 116 €. Toisena tulee Freedom Rahoitus myöskin vuoden laina-ajalla ja 128 euron yhteiskuluilla. Kolmas on Lendo, jossa kokonaismaksu on 2328 euroa eli kuluiksi tulee 128 €. Credit24 on neljäs, johon saat aikaa maksuun neljä kuukautta ja kuluja on yhteensä 173,24 €.

Vippiyhtiö-sarakkeen kautta pääset lukemaan arvosteluni ja hakemaan vippiä. Napsauttamalla nuolista voit itse vertailla vippejä.

Vippiluettelo

VippiyhtiöIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204593.312373.24
Credit24191806408.402450.40
Credit24192408315.972527.76
Credit241930010260.572605.70
Credit241936012223.702684.40
Etua.fi2036012193.002316.00
Etua.fi2072024102.002448.00
Etua.fi2010803671.002556.00
Freedom Rahoitus2036012194.002328.00
Freedom Rahoitus2072024103.002472.00
Freedom Rahoitus2010803672.002592.00
Halino2236012211.002532.00
Halino2272024119.002856.00
Halino2210803689.003204.00
Lendo2036012194.002328.00
Lendo2072024102.002448.00
Lendo2010803671.002556.00

Sivun muokkaukset

2.10.2015: Lisätty vertailuun Lendo
11.2.2015: Listausta muutettu

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.