2100eOlen tässä listannut 2100 € vipit.

Halvimman 2100e vipin saat Etualta, jossa laina-aika on yhden vuoden ja kuluja tulee 120 euroa. Seuraavanaksi edullisimman saat Lendolta, jossa maksut ovat yhteensä 2220 € eli kokonaiskuluja on 120 €. Kolmantena tulee Freedom myöskin vuoden maksuajalla ja 132 euron kuluilla.

Jos haluat itse vertailla vippejä, niin paina nuolista. Vippiyritys-sarakkeen kautta pääset arvosteluun sekä hakemaan vipin.

Vippilistaus

VippipalveluIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204566.352265.40
Credit24191806390.042340.24
Credit24192408301.992415.92
Credit241930010249.192491.90
Credit241936012214.052568.60
Etua.fi2036012185.002220.00
Etua.fi207202497.002328.00
Freedom Rahoitus2036012186.002232.00
Freedom Rahoitus207202498.002352.00
Halino2236012202.002424.00
Halino2272024114.002736.00
Lendo2036012185.002220.00
Lendo207202497.002328.00

Sivun muokkaukset

30.9.2015: Luetteloa muutettu
25.1.2015: Onnen.fi listalle

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.