1900eTässä on luettelossa 1900 euron vippejä.

Edullisin 1900e vippi on Etua.fi, joka antaa maksuaikaa yhden vuoden ja kuluja tulee 104 €. Sitten on Lendo, jossa on kokonaismaksu 2004 € eli yhteiskulut ovat 104 euroa. Seuraavana on Freedom Rahoitus, jossa myöskin aikaa maksuun yksi vuosi ja kokonaiskulut ovat 116 €.

Matalin eräsumma on 88 €, jonka saa Etualta kahden vuoden laina-ajalla.

Vippiyrityksen kohdalta pääset hakemaan vippiä ja lukemaan arvostelun. Napsauttamalla nuolista on sinulla mahdollisuus itse vertailla vippejä.

Vippiluettelo

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204514.132056.52
Credit24191806354.672128.02
Credit24192408274.972199.76
Credit241930010227.182271.80
Credit241936012195.372344.44
Etua.fi2236012167.002004.00
Etua.fi227202488.002112.00
Freedom Rahoitus2036012168.002016.00
Freedom Rahoitus207202489.002136.00
Halino2236012183.002196.00
Halino2272024103.002472.00
Lendo2036012167.002004.00
Lendo207202488.002112.00
Vivus203012185.002185.00

Sivun muokkaukset

28.9.2015: Lisätty Lendo listalle
21.1.2015: Luetteloa päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.