1800eOlen tähän tehnyt listauksen 1800 € vipeistä.

Kaikista edullisin 1800e vippi on Etua.fi, johon saat laina-aikaa yhden vuoden ja kuluja on 96 euroa. Toisena tulee Freedom, jossa myöskin maksuaika 1 vuosi ja yhteiskuluja 108 €. Sitten on Lendo, jossa maksuja on yhteensä 1908 € eli 108 euron kokonaiskulut.

Kolmioista painamalla voit itse muuttaa vippien järjestystä. Vippipaikka-sarakkeen kautta pääset arvosteluun ja siirtymään vippiin.

Vippivertailu

VippipaikkaIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204488.011952.04
Credit24191806336.912021.46
Credit24192408261.412091.28
Credit241930010216.152161.50
Credit241936012186.032232.36
Etua.fi2236012158.001896.00
Etua.fi227202483.001992.00
Freedom Rahoitus2036012159.001908.00
Freedom Rahoitus207202484.002016.00
Halino2236012173.002076.00
Halino227202498.002352.00
Lendo2036012159.001908.00
Lendo207202483.001992.00
Omalaina2236012164.001968.00
Omalaina227202489.002136.00
Vivus203012070.002070.00

Sivun muokkaukset

26.9.2015: Listausta muutettu
16.1.2015: Vertailuun lisätty Vivus

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.