17000eTässä olen vertaillut 17000 € vipit.

Edullisimmassa 17000e vipissä on yksi vuosi laina-aikaa sekä 940 euron yhteiskulut, sen tarjoaa Etua. Toisena on Freedom yhden vuoden maksuajalla ja 1024 € kuluilla. Sitten on Etua.fi, johon tulee aikaa kaksi vuotta sekä kokonaiskuluja on 1816 euroa.

Alta näet esiteltynä vippejä ja nuolista voit muuttaa järjestystä.

Vippivertailu

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(v)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Etua.fi20112149517940
Etua.fi2022478418816
Etua.fi2033654919764
Etua.fi2044843120688
Etua.fi2056036121660
Etua.fi2067231522680
Etua.fi2089625824768
Etua.fi201012022527000
Etua.fi201214420329232
Freedom Rahoitus20112150218024
Freedom Rahoitus2022479219008
Freedom Rahoitus2033655720052
Freedom Rahoitus2044843921072
Freedom Rahoitus2056037022200
Freedom Rahoitus2067232423328
Freedom Rahoitus2089626725632
Freedom Rahoitus201012023428080
Freedom Rahoitus201214421330672

Sivun muokkaukset

7.5.2015: Vertailua päivitetty

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.