1600eTässä on vertailussa 1600 euron vipit.

Edullisimman 1600e vipin saat Credit24:lta, jossa laina-aika on 60 vuorokautta ja kuluja tulee sinulle 77,32 €. Toisena on Freedom 92,00 euron yhteiskuluilla ja vuoden maksuajalla. Kolmas on Lendo, johon saat aikaa maksamiseen 12 kuukautta sekä kokonaiskulut ovat 92 €.

Nuolia painamalla voit vertailla itse vippejä. Vippipalvelu-sarakkeen kautta pääset hakemaan vippiä sekä lukemaan arvosteluni.

Vippiluettelo

VippipalveluIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419602838.661677.32
Credit24191204435.791743.16
Credit24191806301.471808.82
Credit24192408234.361874.88
Credit241930010194.131941.30
Credit241936012167.352008.20
Everyday214511840.001840.00
Freedom Rahoitus2036012141.001692.00
Freedom Rahoitus207202475.001800.00
Halino2236012154.001848.00
Halino227202487.002088.00
Lendo2036012141.001692.00
Lendo207202474.001776.00
Omalaina2236012146.001752.00
Omalaina227202479.001896.00
Vivus203011840.001840.00
Zmarta2036012153.001836.00
Zmarta207202487.002088.00

Sivun muokkaukset

9.1.2015: Päivitetty tietoja

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.