16000eTähän tein luettelon 16000 euron vipeistä.

Halvimmassa 16000e vipissä on kuluja 884 € ja maksuaikaa 12 kuukautta, vippipalvelu on Etua.fi. Toisena tulee Freedom Rahoitus, jossa on kokonaiskulut 968 euroa sekä laina-aika 1 vuotta. Seuraavana on Etua.fi, johon saat aikaa kaksi vuotta ja yhteiskulut on 1712 €.

Voit siirtyä vippiin sekä arvosteluun alapuolelta vippipaikan kohdalta.

Vippilistaus

VippipaikkaIkäraja
(vuosi)
Laina-aika
(vuosi)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112140716884
Etua.fi2022473817712
Etua.fi2033651618576
Etua.fi2044840619488
Etua.fi2056034020400
Etua.fi2067229621312
Etua.fi2089624323328
Etua.fi201012021125320
Etua.fi201214419127504
Freedom Rahoitus20112141416968
Freedom Rahoitus2022474617904
Freedom Rahoitus2033652418864
Freedom Rahoitus2044841419872
Freedom Rahoitus2056034820880
Freedom Rahoitus2067230521960
Freedom Rahoitus2089625124096
Freedom Rahoitus201012022026400
Freedom Rahoitus201214420128944

Sivun muokkaukset

5.5.2015: Muokattu listausta

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.