14000eTästä löydät listattuna 14000 euron vippejä.

Halvimman 14000e vipin saat Etualta, jossa on kuluja yhteensä 772 € ja aikaa saat yhden vuoden. Toiseksi halvimman saat Freedom Rahoituksen kautta yhden vuoden laina-ajalla sekä kokonaiskuluja on 844 euroa. Seuraavana on Etua.fi kahden vuoden maksuajalla ja yhteiskulut on 1504 €.

Kolmioista napsauttamalla pystyt itse vertailemaan vippejä esim. missä on pienin kuukausierä.

Vippivertailu

VippipalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuotta)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20112123114772
Etua.fi2022464615504
Etua.fi2033645216272
Etua.fi2044835517040
Etua.fi2056029717820
Etua.fi2067225918648
Etua.fi2089621220352
Etua.fi201012018522200
Etua.fi201214416724048
Freedom Rahoitus20112123714844
Freedom Rahoitus2022465315672
Freedom Rahoitus2033645816488
Freedom Rahoitus2044836217376
Freedom Rahoitus2056030418240
Freedom Rahoitus2067226619152
Freedom Rahoitus2089622021120
Freedom Rahoitus201012019323160
Freedom Rahoitus201214417525200

Sivun muokkaukset

30.4.2015: Vertailua muutettu

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.