1100eOlen vertaillut tässä 1100 euron vippejä.

Kaikkein halvimman 1100e vipin saat Credit24:lta, johon saat maksuaikaa kaksi kuukautta ja yhteishinta on 1156,04 €. Seuraavaksi halvin on Freedom Rahoitus, jossa on laina-aika yksi vuosi, kuukausierä 97,00 euroa ja kokonaishinta 1164,00 €. Kolmannessa on maksut yhteensä 1202,48 € eli yhteiskulut ovat 102,48 €.

Vippiyritys-sarakkeesta pääset hakemaan vippiä sekä lukemaan minun arvostelun.

Vippivertailu

VippiyritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419602578.021156.04
Credit24191204300.621202.48
Credit24191806208.201249.20
Credit24192408162.041296.32
Everyday214511265.001265.00
Freedom Rahoitus203601297.001164.00
Halino2236012106.001272.00
Limiitti224511265.001265.00
OmaLaina2236012106.001272.00
Vivus203011265.001265.00

Sivun muokkaukset

17.7.2015: Päivitetty listausta
27.12.2014: Luetteloon Omalaina

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.