1000eOlen tähän tehnyt luettelon 1000 € vipeistä.

Näistä halvin 1000e vippi on maksujen kokonaiskuluiltaan 56 euroa ja laina-aikaa saat 12 kuukautta. Toisessa on maksut yhteensä 1063,90 € eli yhteiskulut ovat 63,90 €. Kolmas on Credit24, johon saat aikaa neljä kuukautta sekä 82,20 euron kulut yhteensä.

Nuolia painamalla voit muuttaa järjestystä vaikkapa halvimman erän tai kokonaismaksun mukaan. Vippipalvelu-sarakkeesta pääsen lainaan.

Vippivertailu

VippipalveluIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vuorokautta)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419903354.631063.90
Credit24191204270.551082.20
Credit24191505220.121100.60
Credit24191806186.511119.10
Credit24192709130.531174.80
Credit241936012106.461277.61
Ekstraluotto213011190.001190.00
Etua.fi203601288.001056.00
Etua.fi207202446.001104.00
Etua.fi2010803632.001152.00
Everyday214511150.001150.00
Freedom Rahoitus203601288.001056.00
Freedom Rahoitus207202447.001128.00
Halino223601296.001152.00
Halino227202454.001296.00
Ostosraha213011100.841100.84
Ostosraha21602557.231114.46
Ostosraha21903376.041128.12
Ostosraha211806194.891169.34
Ostosraha212709134.551210.95
Ostosraha2136012104.421253.04
Rahalaitos207202447.001128.00
Vivus203011150.001150.00

Sivun muokkaukset

6.1.2015: Rahalaitoksen ja Freedom Rahoituksen tiedot listalle
25.6.2015: Muutettu luetteloa
18.10.2014: Vertailuun Vivus, Etua ja Everyday

Pisteytä artikkeli

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kommentoi, arvostele tai kerro kokemuksista

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.